Gwiazdki na wycieczce w Popowie

21 czerwca 2021 r. trzylatki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się na kolejną wycieczkę, tym razem maluchy pod opieką wychowawców pojechały do Osady Popowo.

Celem wyjazdu było aktywne spędzenie czasu, poznanie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach oraz czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą.

Gwiazdki miały okazję zwiedzić zwierzyniec, zobaczyć z bliska konia, kucyka czy też osiołka. Maluchy dowiedziały się, jak wygląda codzienna opieka nad zwierzętami, a niektóre z nich można było nawet pogłaskać oraz nakarmić. Wielką radość sprawiła przedszkolakom przejażdżka na koniku. Na koniec dzieci miały okazję pobawić się na placu zabaw. Wspólnej zabawie dopisywała piękna, słoneczna pogoda.

Ewelina Rutkowska

Skip to content