Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów kl. I-III SP

W dniu 24.06.2021 r. mieliśmy zaszczyt rozdać dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia naszych podopiecznych z kl. I-III SP. Okazało się, że nasi uczniowie są bardzo aktywni nie tylko wewnątrz szkoły, ale także poza jej murami z dumą reprezentują szkolne logo. Możemy śmiało pochwalić się sukcesami we wszelakich kategoriach. Mamy laureatów w ogólnopolskim konkursie logicznego myślenia, olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego Olimpusek oraz w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangurek.

Nie zapomnieliśmy o nagrodzeniu najlepszych uczniów za osiągnięte wyniki w wewnątrzszkolnych konkursach takich, jak: najpiękniejszy kotylion, wiersz o św. Janie Pawle II, rodzinne kolędowanie oraz niemiecko-plastyczny słownik wielkanocny.

Różnorodność konkursów udowodniła, że ,,Długoszacy’’ nie ograniczają się do jednej dziedziny, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie równie owocny dla nas wszystkich, a sukcesów będzie jeszcze więcej.

Dziękujemy uczniom, nie tylko tym nagrodzonym, ale także pozostałym, którym na pewno uda się osiągnąć lepsze wyniki w nadchodzącym roku szkolnym.

Podziękowania i gratulacje należą się także rodzicom, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to właśnie dzięki Waszemu zaufaniu do nas, wszyscy możemy podziwiać efekty naszej współpracy poprzez wyniki osiągane przez naszych uczniów.

Małgorzata Jaworska-Pomirska

Skip to content