Indeksy Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej dla uczniów “Długosza”

W piątek, 18 czerwca 2021 r., na Wydziale Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej odbył się finał XXIV Ogólnopolskiego Konkursu “Bieg po indeks” organizowanego przez Politechnikę Koszalińską oraz Gminę Miasto Koszalin.

Przypomnijmy, iż konkurs składa się z trzech etapów. Miło nam poinformować, iż z blisko 200 zakwalifikowanych do finału uczniów (ponad 2500 uczestników), dwójka naszych uczniów: Kornel Weber (2A LO) oraz Jakub Prokopczyk (3A LO) uzyskali tytuł laureata, co wiąże się jednocześnie z otrzymaniem indeksu Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. W konkursie łącznie przyznano 30 tytułów laureata. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 2 lipca 2021 r. w Koszalinie.

Gratulujemy uczestnikom oraz przede wszystkim naszym laureatom pierwszych sukcesów na drodze naukowej.

Paweł Gmys

Skip to content