Wyjście klasy 3a SP do Honolulu

“Nie to ważne w co się bawić, a jak i co się przy tym myśli i czuje. Można rozumnie bawić się lalką, a głupio i dziecinnie grać w szachy. Można ciekawie i z fantazją bawić się w straż, pociąg, polowanie, w Indian, a bezmyślnie czytać książki”.

Janusz Korczak 

W piątek 24.09.2021 r. małe Długoszaki z kl. 3a wybrały się na moc wrażeń i atrakcji do sali zabaw Honolulu we Włocławku.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej, trampolin i basenu z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. W trakcie pobytu w centrum zabaw uczniowie z wielką chęcią znajdowali sobie zajęcie korzystając także z armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, a każdy kto poczuł się zmęczony mógł odpocząć i się napić.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym miejscem. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i przeżycia, które towarzyszyły dzieciom w sali zabaw.

Na wszystkich salach zabaw dzieci mają możliwość poprawić swoją kondycję fizyczną poprzez intensywny ruch. A nie od dziś wiadomo, że sport i ruch to zdrowie.

Marta Trela

 

Skip to content