Konkurs “Twarze Naszych Nauczycieli”

Dnia 13 października w Świetlicy szkolnej Małego Długosza odbył się z okazji Dnia Edukacji Narodowej Konkurs pt. Twarze Naszych Nauczycieli. Udział w Konkursie wzięli uczniowie klas 1-3 SP wraz ze swoimi wychowawcami. Głównym zadaniem konkursu było prawidłowe wskazanie przez dzieci zdjęć nauczycieli na podstawie przedstawionych im na tablicy fotografii. Wszyscy uczniowie klas 1-3 SP brali jak zawsze chętny i czynny udział w konkursie. Zadanie konkursowe, które stanęło przed dziećmi z klas 1-3SP z pewnością nie należało do prostych.

Uczniowie Małego Długosza jak zawsze stanęli na wysokości zadania i w większości bardzo dobrze poradzili sobie z jego wykonaniem. Dzieci z klas 1-3SP wykazały się dużą bystrością, spostrzegawczością i bardzo ładnie ze sobą współpracowały podczas trwania konkursu.

Oficjalne wyniki Konkursu: Twarze Naszych Nauczycieli zostaną ogłoszone w piątek 15 października.

Wszystkim uczniom i ich wychowawcom My Nauczyciele Świetlicy, składamy bardzo serdeczne podziękowania za tak piękny i aktywny udział w Naszym konkursie.

                                                   Dominika Jankowska

Skip to content