Ave Maryja!

Kolejne spotkanie modlitewne mieszkańców internatu przypadło na dzień 13 października. Jak wiadomo, jest to dzień zakończenia objawień Matki Bożej w Fatimie. Choć w naszej kaplicy szkolnej nie ma figury Fatimskiej Pani, to jednak nastrój i rozważania różańcowe łączyły nasze myśli z wszystkimi osobami, które w tym dniu brały udział w procesjach. Szczególnie opiece Maryi powierzyliśmy nauczycieli, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto. Modliliśmy się o to, aby praca była dla nich powołaniem i źródłem radości. Prosiliśmy również Maryję, aby pomogła naszym wychowawcom i nam wypełniać misję szkoły katolickiej, czyli dawać świadectwo wiary oraz wierności Chrystusowi i Kościołowi. Nasze spotkanie modlitewne zakończyło błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego.

Kamil Żelski kl. Ic LO 

Skip to content