Dzień Pluszowego Misia w SP

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada 2021 r. Długoszaczki, jak co roku, obchodziły bardzo ważne święto – „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło ze swoim przyjacielem – pluszakiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

W tym dniu każda klasa wykonała na dużym formacie rysunek misia. Kawałek po kawałku…. w czasie piosenki „Rysujemy misia” powstały piękne rysunki. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Podczas zajęć panowała miła i przyjemna atmosfera, zakończona wspaniałą zabawą.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez p. Magdę Żuchowską oraz p. Kamilę Kurdubską.

Kamila Kurdubska

Skip to content