4a SP w roli odkrywców tajemniczej krainy- Mandorii

Długoszacy z kl. 4a SP 26.11.2021 r. postanowili zabawić się w odkrywców nieznanej im dotąd krainy. Okazało się, że miasto przygód i tajemnic jest oddalone od Włocławka niecałe 140 km. Mowa tu oczywiście o największym, zamkniętym parku rozrywki, jakim jest ,,Mandoria’’, usytuowana w miejscowości Rzgów.

Daliśmy się porwać niesamowitej przygodzie, co pozwoliło wielu z nas zapomnieć o wszelkich troskach i zmartwieniach, o czym niestety w obecnych czasach wielu nie pamięta. Poznaliśmy emocjonujący świat rozrywki, jakim okazały się być: karuzele, przejażdżki roller-coasterami, zjeżdżalnie, szalupy, strzelnice, wodny świat piratów i wiele innych atrakcji, których nie sposób wymienić.

Wszystkie znajdujące się w parku karuzele czy roller-coastery stanowią część tętniącego życiem renesansowego miasta. Przechodząc przez bramy, można przenieść się w czasie do renesansu! Mandoria zachwyca nie tylko atrakcjami, lecz również formą i opowiadaną historią, dzięki temu bawi i uczy niezależnie od wieku.

Dla nas była to także niepowtarzalna okazja, aby pogłębić nasze relacje. Wnioski? Super zabawa, to ważna sprawa, a Długoszacy zawsze razem się trzymają i o swe przyjaźnie dbają, co widać na załączonych zdjęciach.

Jaworska-Pomirska Małgorzata

Skip to content