Ogólnopolski Konkurs Biblijny “Biblia i Przypowieści biblijne”

Dnia 30 listopada 2021 r. o godz. 9:10, siedmioro uczniów ze Szkoły Podstawowej wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie “Biblia i Przypowieści biblijne”.

Wszyscy uczniowie w sposób rzetelny i sumienny przygotowali się do konkursu na dodatkowych spotkaniach z siostrą katechetką, jak i w domu wraz ze swoimi rodzicami.

Głównym i najważniejszym celem niniejszego konkursu jest pogłębienie znajomości wiedzy biblijnej i znajomości Pisma Świętego wśród uczniów szkół podstawowych. Organizator konkursu biblijnego zobowiązał się do przekazania wyników do dnia 19 stycznia 2022 r.

Naszym pasjonatom i znawcom wiedzy biblijnej: Szymonowi Kleczewskiemu z klasy 1b, Amelii Misterskiej z klasy 4b, Klarze Bławat z klasy 4b, Andrzejowi Kwiatkowskiemu z klasy 4b, Samuelowi Morawskiemu z klasy 4b, Antoniemu Zimnemu z klasy 4a i Michałowi Moraczewskiemu z klasy 4c, życzymy z całego serca uzyskania jak najlepszych wyników.

s. Maria Kowalik

Skip to content