Mikołajkowa wycieczka Obłoczków do Multikina

3 grudnia 2021 r. przedszkolaki z grupy 3-latki z okazji zbliżających się Mikołajek wybrały się na wycieczkę do Multikina. Dzieci obejrzały film animowany pt.: „Gwiazdka Klary MUU”, który fabułą nawiązywał do tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Ukazywał nie tylko przywiązanie do zwyczajów i obrzędów świątecznych ale jeszcze  znaczenie więzi rodzinnych i przyjaźni w życiu każdego człowieka.

Dodatkową atrakcją tego dnia dla dzieci był przejazd do i z kina autobusem. Wycieczki przedszkolne kształtują u dzieci nawyki kulturalnego zachowania w miejscach publicznych, środkach transportu oraz integrują grupę i wzmacniają więzi koleżeńskie.

Dla  wszystkich dzieci i ich opiekunów było to radosny, miło spędzony wspólny czas.

Katarzyna Hofman

Skip to content