Festyn Mikołajkowy – podsumowanie wyników

W piątek 17.12.2021r., podczas wigilii klasowych, odbyło się oficjalne podliczenie punktacji i ogłoszenie wyników festynu taneczno – mikołajkowego dla uczniów Szkoły Podstawowej. Razem z Panem Jakubem Zemlakiem wręczyliśmy wszystkim uczniom dyplomy, statuetki, a także nagrody rzeczowe. Radość uczniów była ogromna:)

Punktacja w klasach 5 przedstawia się następująco:

I miejsce zajęła klasa 5c

II miejsce zajęła klasa 5a

III miejsce zajęła klasa 5b

 

Punktacja w klasach starszych:

I miejsce zajęła klasa 7a

II miejsce zajęła klasa 7c

III miejsce zajęły ex aequo klasy 6a i 7b

 

Sponsorem nagród jest największy w Europie producent artykułów papierniczych Hamelin Polska. Dzięki uprzejmości Szanownego Dyrektora Karola Kosiara Hamelin Polska Sp. z.o.o. szkoła otrzymała 400 sztuk artykułów biurowych, które zostały przeznaczone na nagrody w zawodach i konkursach w których udział biorą uczniowie naszej szkoły.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów:)

mgr Milena Kujawa oraz mgr Jakub Zemlak

Skip to content