Aktywne ferie w Dużym Długoszu

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od obowiązkowych zajęć dydaktycznych, który powinno się przeznaczyć na czynny odpoczynek i rozrywkę. Aby nasze dzieci spędziły go miło, nie nudziły się, a szkołę postrzegały nie tylko jako miejsce nauki, ale też wesołej zabawy oraz by czas wspólnie spędzony był dla nich radosny, udany i przede wszystkim bezpieczny, zorganizowaliśmy specjalną ofertę atrakcyjnych zajęć rekreacyjnych.

W przygotowanym programie znalazło się mnóstwo atrakcji: wycieczki do Torunia i Kutna, warsztaty w teatrze Impresaryjnym we Włocławku, warsztaty mydlarskie w Toruniu, projekcja filmu “Sing 2″, wizyta w sali zabaw ,”Hononulu”, odwiedziny aquaparku w Kutnie, zajęcia artystyczno – plastyczne, kreatywne i sportowe, jak również wypady na basen, lodowisko czy kręgielnię. Zaproponowane atrakcje były ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu. Dzieci były zachwycone, a uśmiech z ich twarzy nie znikał do samego końca trwania tegorocznego turnusu rekreacyjnego w Długoszu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, ale również ich rodzicom, za kulturalną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących moc atrakcji tegorocznych ferii zimowych z Długoszem!

Sandra Iwańska, Milena Witkowska, Aneta Wąsik

 

Skip to content