„Przygody z muzyką”- szkolenie dla nauczycieli

8 lutego 2022 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks Jana Długosza odbyły się warsztaty muzyczno-teatralne zorganizowane przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”.

Szkolenie prowadziła p. Monika Kluza – instruktor zajęć muzycznych, autorka bajek, wierszy, opowiadań i piosenek dla dzieci. Na szkoleniu gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

„Przygody z muzyką cz. 3” – to najnowsze warsztaty edukacji artystycznej pani instruktor, na których uczestnicy mogli poznać zbiór piosenek i zabaw rytmicznych o tematyce wiosennej, instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości oraz układy taneczne i ruchowe. Warsztaty prowadzone przez p. Monikę Kluzę wyróżniają się pośród innych szkoleń na rynku autorską muzyką, bogatym wachlarzem pomocy dydaktycznych oraz nowatorskimi propozycjami form pracy z dziećmi. Każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie, szczegółowo opracowany konspekt oraz płytę z wersjami instrumentalnymi i wokalnymi.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu oraz Księdzu Wicedyrektorowi Sebastianowi Tomczakowi za udostępnienie sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza, a także p. Grzegorzowi Siedlaczkowi za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Paulina Makowska

Skip to content