Bal karnawałowy klas czwartych

17.02.2022 r. odbył się bal karnawałowy dla klas czwartych, którego tematyka nawiązywała do postaci Świętego Walentego. Uczniowie mogli choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach, związanych nie tylko z nauką, ale także z problemami życia codziennego, których w dzisiejszych czasach niestety nie brakuje nawet najmłodszym. Wśród wesołej muzyki, pięknie przyozdobionych salach i drobnych smakołykach, dzieci miały okazję spędzić beztroskie chwile, a to wszystko w murach szkolnych. (Kto by się spodziewał? 😉 )

Kadra nauczycielsko-pedagogiczna dba pod każdym względem o Długoszaków i doskonale zdaje sobie sprawę, że dzieci poza obowiązkiem nauki, maja także prawo do zabawy, dlatego staramy się umilać czas naszym uczniom, zwłaszcza teraz, kiedy tego naprawdę potrzebują, nie zapominając oczywiście o przestrzeganiu reżimu sanitarnego.

Małgorzata Jaworska-Pomirska

Skip to content