Drzwi otwarte w przedszkolu

W dniu 24 marca 2022 r. odbyły się w naszym przedszkolu Drzwi otwarte. Na odwiedzające naszą placówkę dzieci czekało dużo atrakcji, a rodzice mieli okazję zapoznać się z przedszkolem, kadrą pedagogiczną oraz ofertą zajęć dodatkowych. Odwiedzając nasze przedszkole dzieci mogły obejrzeć występ artystyczny przygotowany przez grupę sześciolatków oraz uczestniczyć we wspólnych zabawach tanecznych. Na przyszłych przedszkolaków czekały przygotowane przez panie różnego rodzaju zajęcia pokazowe. Były to:  zabawy z muzyką, programowanie z klockami lego, zajęcia z wykorzystaniem ozobotów, zadania i  łamigłówki z użyciem darów Froebla, zajęcia kreatywne z wykorzystaniem sztuki origami. Na odwiedzających czekał również pyszny poczęstunek w postaci gofrów z bitą śmietaną i owocami.

Mamy nadzieję, że wspólne spotkanie  pomogło rodzicom podjąć decyzję o zapisie dziecka do naszego przedszkola i że zobaczymy się ze wszystkimi ponownie we wrześniu.

Magdalena Śmiałek

Skip to content