Warsztaty wokalno-taneczne w Centrum Kultury Browar B

W mijających miesiącach na zaproszenie Zespołu Pieśni i Tańca “Kujawy” dzieci z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wraz z opiekunami wybrały się do Centrum Kultury Browar B we Włocławku. Jest to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy kochają śpiew i taniec. Nasze przedszkolaki brały udział w warsztatach wokalno-tanecznych prowadzonych przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Maluchy miały okazję pod czujnym okiem p. Macieja Mielczarskiego aktywnie uczestniczyć w rozgrzewce oraz zatańczyć podstawowe kroki „Krakowiaka” i „Kujawiaka”. Podczas zajęć pan instruktor zapoznał dzieci z repertuarem Zespołu „Kujawy” oraz pieśniami ludowymi. Warsztaty obejmowały również naukę śpiewania wybranych pieśni, ćwiczenia wokalne, zabawy muzyczne oraz rytmiczne.

Paulina Makowska

Skip to content