Warsztaty teatralne w Teatrze Impresaryjnym

W środę 24.03.2022r. uczniowie klasy 8b, wraz z wychowawczynią Panią Mileną Kujawą i Panem Jakubem Zemlakiem, mieli okazję uczestniczyć w warsztatach teatralnych we Włocławskim Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego, które poprowadziła niesamowicie energiczna Pani Instruktor – Katarzyna Michalska.

Pani Katarzyna w interesujący sposób przedstawiła świat teatru, a także specyfikę jego funkcjonowania. Przygotowane zabawy i zadania tematyczne okazały się inspirującą formą spędzania czasu wolnego. Uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy wcielając się w różne postacie. Praca nastawiona była na współpracę zespołową, co jeszcze bardziej zbliżyło do siebie młodzież.

Zajęcia te pobudziły Naszą wyobraźnię, uwrażliwiły na sztukę, a przede wszystkim stworzyły przestrzeń na kreowanie świadomości artystycznej.

Milena Kujawa – wychowawca klasy 8b

Skip to content