Sukcesy przedszkolaków

25 kwietnia 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie „IV Konkursu Piosenki Wiosennej”, którego organizatorem było Przedszkole Niepubliczne w Choceniu. Tegoroczna edycja odbyła się w formie online.

Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” reprezentowały: Liliana Błaszczyk z grupy 4-latków, Nela Krankiewicz z grupy 5-latków i Hanna Jarmuszewicz z grupy 6-latków. Celem konkursu było doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Miło nam poinformować, że Lilianka za solowe wykonanie piosenki pt. „Maszeruje wiosna” w kategorii dzieci 4-letnich otrzymała I miejsce, Hania zaśpiewała utwór pt. „To już wiosna” i w kategorii przedszkolaków 6-letnich również  zdobyła I miejsce. Natomiast Nelka wykonała piosenkę pt. „Kto puka do drzwi” i wywalczyła II miejsce! Dziękujemy dziewczynkom, naszym Małym Artystkom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content