Przedszkolaki na Balonowym Show

Dnia 18 maja 2022 roku przedszkolaki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się wraz z opiekunami do Centrum Kultury Browar B na rewelacyjne widowisko Funny Balls Show.

To bajeczne przedstawienie, w którym mogliśmy zobaczyć ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach. Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje, to wszystko zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie.

Mieliśmy okazję przenieść się do niezwykłej krainy – Balonolandii. W bajecznym świecie poznaliśmy przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana była widownia – nawet Panie z naszego przedszkola, sprawiły, że uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków.

Balonowe Show dostarczyło dzieciom wielu wrażeń i pozytywnych emocji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, równie spektakularne widowiska.

Ewelina Rutkowska

Skip to content