Zajęcia z doradztwa zawodowego w klasie 8c SP

Uczniowie klasy 8c mieli przyjemność gościć na zajęciach doradcę zawodowego – Panią Elizę Kaczorowską. Nasza Pani ekspert przeprowadziła zajęcia, które miały na celu wyjaśnienie nam wielu kwestii związanych z procesem rekrutacji oraz wyborem szkół średnich.

Otrzymaliśmy różnorodne testy, które sprawdzały nasze kompetencje, a przede wszystkim miały nakierować nas na właściwy wybór szkoły i profilu właściwej dla każdego z nas klasy. Poznaliśmy również strony internetowe, na których możemy szukać potrzebnych, a wręcz niezbędnych dla każdego kandydata informacji. Zajęcia były bardzo ciekawe i myślę, że każdy wyniósł z nich istotną wiedzę. Była to dla nas bardzo przydatna lekcja, dzięki której łatwiej będzie nam stawić czoła przyszłym edukacyjnym wyborom.

Bardzo dziękujemy Pani Elizie Kaczorowskiej za wartościowe warsztaty poprowadzone z humorem.

Natalia Wędrowska, 8c

Skip to content