Promyczki bliżej natury

2 czerwca 2022 r. grupa „Promyczki” wybrała się na wycieczkę do Nadleśnictwa Włocławek na „Leśną lekcję”.

Zajęcia bardzo ciekawie poprowadziła przemiła p. Malwina Lewandowska – podleśniczy p.o. specjalisty służby leśnej ds. edukacji leśnej.  Zajęcia dydaktyczne odbyły się na świeżym powietrzu w formie gier, zabaw i eksperymentów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzenie ekspozycji przyrodniczej. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem, podczas którego była okazja do posilenia się smaczną kiełbaską, wspólnej rozmowy na temat drzew i pracy leśników. Interesujące zajęcia i sprzyjająca pogoda sprawiły, iż poznane miejsca i poczynione obserwacje na długo pozostaną w pamięci dzieci. Wyrażamy wielką wdzięczność p. Malwinie za życzliwość i profesjonalizm.

Justyna Paczkowska

Skip to content