Spotkanie z koszykarzem Kamilem Łączyńskim

W dniu 10.06.2022 o godzinie 9:30 zorganizowaliśmy spotkanie z kapitanem zespołu Anwil Włocławek, panem Kamilem Łączyńskim, który przybliżył nam blaski i cienie koszykarskich zmagań i treningów. Opowiadał nam jak zaczęła się jego przygoda z koszykówką, ile godzin dziennie trenują koszykarze, ile wykonują rzutów oraz jakie to uczucie być dwukrotnym Mistrzem Polski z Anwilem Włocławek, a w sezonie 2021/22 brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Uczniowie zadawali panu Kamilowi ciekawe pytania, a na koniec każda z klas mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i wziąć autograf.
Na spotkaniu dzięki uprzejmości pani Gabrysi Goszcz, która jest fanką włocławskiej koszykówki, można było zobaczyć wystawę strojów byłych zawodników Anwilu Włocławek, złoty medal z Mistrzostw Polski, zdjęcia, plakaty, kalendarze i inne gadżety związane z drużyną.
Agnieszka Całkiewicz
Skip to content