Rozdanie nagród i dyplomów w klasa 1-4 SP

W dniu 23.06.2022 r. mieliśmy zaszczyt rozdać dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia naszych podopiecznych z kl. I-IV SP. Okazało się, że nasi uczniowie są bardzo aktywni nie tylko wewnątrz szkoły, ale także poza jej murami z dumą reprezentują szkolne logo. Możemy śmiało pochwalić się sukcesami we wszelakich kategoriach. Mamy laureatów w ogólnopolskim konkursie logicznego myślenia, olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego Olimpusek oraz w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangurek.
Nie zapomnieliśmy również o nagrodzeniu uczniów za prezentacje klas podczas obchodów Dnia Języków Obcych.
Klasa 3 b otrzymała nagrodę II stopnia w konkursie “Misja Kieszonkowe”, organizowanego przez BNP Paribas. Każdy uczeń otrzymał drobne nagrody za udział 🙂.
Różnorodność konkursów udowodniła, że ,,Długoszacy’’ nie ograniczają się do jednej dziedziny, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie również owocny dla nas wszystkich, a sukcesów będzie jeszcze więcej.
Dziękujemy uczniom, nie tylko tym nagrodzonym, ale także pozostałym, którym na pewno uda się osiągnąć lepsze wyniki w nadchodzącym roku szkolnym.
Podziękowania i gratulacje należą się także rodzicom, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to właśnie dzięki Waszemu zaufaniu do nas, wszyscy możemy podziwiać efekty naszej współpracy poprzez wyniki osiągane przez naszych uczniów.
Kamila Kurdubska
Skip to content