Klasy pierwsze na integracji w Honolulu

6 września 2022 roku uczniowie klas pierwszych (1a, 1b, 1c) wybrali się na zabawy integracyjne do sali zabaw Honolulu. To bardzo ważny czas w ich życiu. Wiele zmian, nowe miejsca, nowe twarze, nowi nauczyciele… Dlatego tak ważna jest integracja grupy rówieśniczej. Spędzanie czasu wspólnie i okazja do poznania się.

Podczas pobytu w Honolulu uczniowie mieli pod dostatkiem wody i popcornu, i mogli przy stole rozmawiać, poznawać się, żartować. Ale oczywiście sala i wszelkie sprzęty stanowiły najważniejszą atrakcję. Podczas zabaw swobodnych i inicjowanych przez animatorki uczniowie mieli ogrom okazji do poznania się i ośmielenia. Przeciąganie liny, zabawa w limbo, berek, to tylko niektóre z nich, a to wszystko w towarzystwie żywej, skocznej muzyki. Dzieciom na pewno nie zabrakło w tym dniu wrażeń i możliwości lepszego poznania koleżanki, czy kolegi ze szkolnej ławki.

Wszyscy uczniowie wrócili zmęczeni, ale zachwyceni i te wszystkie “nowe rzeczy” już nie były takie straszne, jak się z początku wydawało.

Ewa Jackowska

Skip to content