Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 października 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie w formie zabawy nauczania matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.
Z tej okazji nauczyciele klas 3 SP: p. Gabriela Goszcz, p. Katarzyna Sobolewska i p. Klaudia Majewska-Rybacka, przeprowadzili egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Egzaminatorzy sprawdzili „tabliczkową wiedzę” wśród uczniów. Osoby, które poprawnie odpowiedziały na pytania egzaminatorów uzyskały odznaki Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz certyfikaty. Dodatkową nagrodą było sprawdzenie wiedzy wśród uczniów, nauczycieli, dyrekcji oraz pracowników naszej szkoły.
Wszystkim odznaczymy gratulujemy.
Gabriela Goszcz
Skip to content