Sukces Franciszka Pawłowskiego

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszego przedszkolaka Franciszka Pawłowskiego z grupy „Słoneczka”. Franek zajął I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Super BUSY! Jak autobusy ratują Włocławek”. Organizatorem konkursu było Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Włocławku. Praca konkursowa polegała na przedstawieniu w formie prezentacji plastycznej, w jaki sposób dzieci w wieku przedszkolnym widzą włocławskie autobusy.

7 października 2022 r. na uroczystym rozstrzygnięciu konkursu nasz wychowanek odebrał dyplom i upominek z rąk p. Andrzeja Stasiaka – Prezesa MPK Włocławek. W ramach nagrody również cała grupa „Słoneczka” została zaproszona w późniejszym terminie na zwiedzanie zajezdni MPK.

Serdecznie gratulujemy Frankowi sukcesu artystycznego i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content