Mikołajkowy wyjazdy do Bydgoszczy

5 grudnia 2022 roku uczniowie klas 3b SP i 4b SP wraz z grupą dzieci ze świetlicy Caritas wybrali się na Mikołajkową wycieczkę do Bydgoszczy. Dzieci uczestniczyły w akcji „Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem” zorganizowanej przez Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Poprzez scenki przedstawione przez bajkowych bohaterów, dzieci dowiedziały się czego należy się wystrzegać. Nie zabrakło pokazów policyjnych, występów tanecznych oraz wspólnej zabawy. Na koniec na halę Łuczniczka wjechał Święty Mikołaj w asyście policji. Mikołaj nie zapomniał o prezentach, dlatego każde dziecko wróciło do domu z upominkiem.

Bardzo dziękuję pani M. Soczyńskiej, asp. R. Woźniakowi oraz s. Tatnianie za pomoc w opiece.

Gabriela Goszcz

Skip to content