Listopadowe spotkania modlitewne w internacie

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie” (J 11, 25)

Podczas internackich listopadowych spotkań duchowych, modliliśmy się za naszych bliskich zmarłych.

Pierwsze spotkanie przypadło nam w dzień zaduszny. Wtedy to, pod przewodnictwem księdza dyrektora, odbyły się główne wypominki połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego. Każdy z nas mógł dodać do modlitwy intencje dotyczące swoich bliskich zmarłych. Cały listopad był poświęcony błaganiom do Miłosiernego Ojca. Prosiliśmy Boga o przebaczenie win duszom w czyśćcu cierpiącym, aby mogły one cieszyć się radością oglądania Boga twarzą w twarz… i abyśmy mogli spotkać się z naszymi bliskimi w Ojczyźnie Niebieskiej.

Kamil Żelski – wychowanek internatu

Skip to content