Mikołajki w Dużym Długoszu

6. grudnia nasza szkoła świętowała Mikołajki. Ten czas to bardzo dobra okazja, aby przygotować się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Tego dnia Samorząd Uczniowski zachęcił wszystkich uczniów, jak i nauczycieli, do ubrania się w świąteczne kolory lub do założenia elementów stroju, np. Świętego Mikołaja albo renifera, aby móc dobrze wczuć się w grudniowy klimat.

Młodzież szkolna na czele z Panią Wicedyrektor Bożeną Sobierajską w miłej atmosferze udekorowała choinkę, która rozbłysła w holu naszej szkoły. Uczniowie wraz z p. Jakubem Zemlakiem przystroili choinkę na dziedzińcu szkoły, która swym blaskiem i dekoracją skupia uwagę i wprowadza w świąteczny nastrój.

Takie właśnie chwile, podtrzymywanie tradycji, spędzanie czasu razem, integrują całą społeczność szkolną. Wszyscy z uśmiechem na twarzach włączyli się w pracę, która pomimo ponurej atmosfery za oknem, była niezwykle radosna.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego pięknego przedsięwzięcia – dzięki temu w naszej szkole już czuć niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 

Marzena Żuber – pedagog szkolny

 

Skip to content