Święta tuż, tuż, piękny to czas…

9 grudnia 2022 r. w naszym przedszkolu zakończył się konkurs rodzinny na ozdobę bożonarodzeniową. W naszej placówce staramy się organizować wiele takich akcji, konkursów, które włączają do współpracy zarówno dzieci, jak i rodziców oraz pracowników przedszkola. Efekty tej współpracy zostały wystawione na specjalnie przygotowanym stole, a wśród nich znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne takie, jak: choinki, stroiki, bombki, kartki świąteczne, aniołki, szopki bożonarodzeniowe itp. Prace konkursowe były oceniane przez doświadczone nauczycielki: p. Martę Antczak, p. Justynę Paczkowską, p. Paulinę Makowską.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

GRUPA 3-LATKI:

I miejsce Antoni Obara

II miejsce Stanisław Pokorowski

III miejsce Artur Stocki

GRUPA 4-LATKI:

I miejsce Klara Pałucka ex aequo Ignacy Jabłoński

II miejsce Karina Nowakowska

III miejsce Adam Bonowicz

GRUPA 5-LATKI:

I miejsce Daszczyńska Maria

II miejsce Tadeusz Alabrudziński

III miejsce Klara Frydryszewska ex aequo Liliana Błaszczyk

GRUPA 6-LATKI ,,A”:

I miejsce Liliana Jarmuszewicz

II miejsce Karolina Fechner

III miejsce Izabela Zuehlke

GRUPA 6-LATKI ,,B”:

I miejsce Antoni Kozłowski

II miejsce Mikołaj Kotwicki

III miejsce Maya Lubrant ex aequo Agata Sikora

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów. Od 9 do 16 grudnia 2022 r. w naszym przedszkolu trwał kiermasz bożonarodzeniowy. Przy wejściu do przedszkola wystawione zostały ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i rodziców, nauczycielki oraz osoby zaprzyjaźnione, które zechciały wesprzeć naszą akcję. Wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostaną na leczenie 9-letniej włocławianki, Karolinki Wenderlich, chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Prace wystawione na stołach są naprawdę pomysłowe i starannie wykonane. Mogą stać się piękną ozdobą mieszkań lub też uroczym upominkiem dla bliskich. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas i wykonali te piękne prace. Za całą organizację odpowiedzialne były: p. Jolanta Gitner, p. Magdalena Wrześniak i s. Rut Renata Zawadzka.

                                                                                                       s. Rut Renata Zawadzka

Skip to content