Warsztaty świąteczne z udziałem uczniów klasy 1a SP oraz rodziców

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Wszystkie przygotowania, strojenie choinki, dekorowanie pierników oraz zapach pomarańczy budują świąteczny klimat. Dnia 15 grudnia 2022 r. o godz. 16:00 w sali uczniów klasy 1a zagościła również świąteczna atmosfera. Odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców.

Celem spotkania była integracja uczniów, rodziców, wspólne wykonanie ozdób świątecznych. Wszyscy z zapałem wykonywali piękne dekoracje, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Podczas spotkania powstało wiele pięknych prac, które z pewnością będą zdobiły mieszkania w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści z rodzicami oraz rodzeństwem przy dźwiękach kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek wykonywali ozdoby. Dekorowali bombki, tworzyli mikołaje, czapeczki z włóczki oraz rozmaite ozdoby choinkowe. Ponadto rodzice przygotowali świąteczny poczęstunek dla uczestników spotkania, z którego skorzystali wszyscy zebrani po zakończeniu prac plastycznych. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych.

Takie spotkania budują wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękuję rodzicom za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony czas oraz aktywne włączenie się w przygotowanie świątecznych warsztatów. Z pewnością stanie się to naszą klasową tradycją. Kolejne spotkanie tuż, tuż…

Katarzyna Wiśniewska

Skip to content