Konkurs „Potrawy Bożonarodzeniowe 3D”

Boże Narodzenie to czas kiedy rodzinnie przygotowujemy potrawy wigilijne. Od barszczu po kluski z makiem, ryby i inne pyszności postawimy na wigilijny stół. Dzisiaj w Małym Długoszu mieliśmy przedsmak wszystkich tych pyszności. Klasy 1-4 wzięły udział w konkursie „Potrawy Bożonarodzeniowe 3D”. Uczniowie włożyli bardzo dużo pracy w przygotowanie prac konkursowych. Jury miało do podjęcia bardzo trudną decyzję, bo wszystkie prace były przepiękne. Miejsca prezentują się następująco:

Miejsca I:

Filip Kotwicki klasa IIIc
Miłosz Lewandowki klasa Ia
Amelia Korejwo  klasa IIIa

Miejsca II

Nina Izraleska  klasa Ia
Franciszek Rosołowksi klasa Ia

Mejsca III:

Małgorzata Matuszewska klasa 4a
Maria Małachowska klasa 2c

Wyróżnienia otrzymują:

Antonina Jagodzińska klasa IIIa
Julia Olszewska klasa IIIb
Ewa Stocka klasa IIIc
Piotr Kotwicki klasa 1a
Maria Mroczek klasa 2a

Zapraszamy na krótką fotorelację.

Agnieszka Iwan

 

Skip to content