Antoni Zimny (5a SP) laureatem II miejsca w X Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem pani Bożeny Sobierajskiej, wzięli udział w jubileuszowym X Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Organizatorami przedsięwzięcia byli Klub “Zazamcze” CK “Browar B” oraz Centrum Handlowe Wzorcownia.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej, która uwzględniała historię Włocławka, jego współczesny pejzaż lub elementy folkloru kujawskiego.

W kategorii szkół podstawowych klas 5-8 zajęliśmy zaszczytne II miejsce – Szopkę Bożonarodzeniową wykonał Antonii Zimny. W kategorii rodzinnej wyróżnienie otrzymała rodzina państwa Markowskich reprezentowana przez uczniów Bartosza i Martynkę Markowskich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

 

Bożena Sobierajska – opiekun artystyczny uczniów

Skip to content