Dzień piżamy w przedszkolu

Zamiast spodni i spódniczek – piżamy. Tak przedszkolaki z grupy „Słoneczka” przyszły ubrane do przedszkola 19 grudnia 2022 roku w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem”. Dzień Piżamy to jeden z ulubionych dni tematycznych wśród dzieci, bowiem już sam niecodzienny strój kojarzący się im z lenistwem, domem oraz dobrą zabawą przyniósł sześciolatkom niezmiernie dużo radości. Piżamy towarzyszyły przedszkolakom przez cały dzień, zarówno podczas posiłków, zajęć oraz wszelkich zabaw. Dużym zaskoczeniem dla dzieci był również fakt, iż panie także zaprezentowały się im w piżamach, które to przypominały ich ulubione postacie z bajek.

To był dzień, który przyniósł naszym wychowankom niezmierzoną ilość radości, uśmiechu i dobrej zabawy, co było nadrzędnym celem organizacji „Dnia piżamy”.

Sandra Jagielska

Skip to content