Hania Kalinowska z kl. 8c lubi pomagać, bo lubi być potrzebna

Czas Bożego Narodzenie sprawia, że więcej osób myśli o wsparciu tych, dla których los nie był łaskawy. Każda pomoc ma ogromne znaczenie. Przykładem niech będzie postawa naszej uczennicy-wolontariuszki Hanny Kalinowskiej z klasy 8c, która przed świętami Bożego Narodzenia włączyła się wspólnie ze swoja mamą w dwie akcje.

Pierwsza z nich polegała na przygotowaniu prezentów dla dzieci (na podstawie listów) z rodzin zastępczych, wyselekcjonowanych przez MOPR we Włocławku. Drugi wolontariat polegał na rozwiezieniu przygotowanych posiłków świątecznych Seniorom zamieszkujących Włocławek. Posiłki zostały przygotowane dla 40 seniorów. Hania jako wolontariuszka, wraz z innymi  wolontariuszami, była odpowiedzialna za rozwiezienie posiłków po określonym osiedlu mieszkaniowym.

 Gratulujemy wspaniałej postawy na rzecz potrzebujących!

 

Bożena Sobierajska

Skip to content