Sukces Liliany Błaszczyk

Z wielką radością informujemy o sukcesie wychowanki naszego przedszkola Liliany Błaszczyk z grupy „Gwiazdki”. Lilka zdobyła I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych” w kategorii recytatorskiej.

Celem konkursu było upowszechnienie poezji i prozy ludowej związanej z Uroczystością Trzech Króli oraz kształtowanie kultury żywego słowa, rozwijanie i promocja recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci i młodzieży.

Ogólnopolski Konkurs „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych” organizowany przez Punkt Przedszkolny, Szkołę Podstawową i Liceum Ogólnokształcące SPSK w Modzerowie po raz kolejny stał się okazją nie tylko do rywalizacji, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą  w życzliwej atmosferze i okazją do wspólnego przeżywania echa Świąt Bożego Narodzenia i Uroczystości Objawienia Pańskiego.

Jeszcze raz gratulujemy Liliance i życzymy dalszych sukcesów!

Ewelina Rutkowska

Skip to content