Wspieramy Dom Dziecka

Przed świętami Bożego Narodzenia otwieramy szerzej nasze serca na potrzeby innych. To czas dzielenia się darem miłości. Z tej okazji zostało zorganizowanych wiele akcji pomocy innym.

6 stycznia 2023 r. w uroczystość Objawienia Pańskiego to Trzej Królowie ze Wschodu przybywają do nowonarodzonego Króla, składając Mu swoje dary. Tego dnia dzieci z Domu Dziecka im. Ks. Bp. Wojciecha Owczarka we Włocławku mogły również ucieszyć się darami, prezentami otrzymanymi od naszej społeczności przedszkolnej. Do zbiórki przyłączyły się wszystkie grupy: Aniołki, Obłoczki, Gwiazdeczki, Iskierki i Słoneczka. Za zebrane pieniądze zostały zakupione zabawki: duża drewniana kuchnia, dwa tory z samochodami, supermarket. Radość i wdzięczność z otrzymanych prezentów nie miała końca.

W imieniu podopiecznych Domu Dziecka im. Ks. Bp. Wojciecha Owczarka we Włocławku z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom za wielkie serce i wsparcie tej inicjatywy.

s. Renata Zawadzka

 

Skip to content