Długosz… tu rodzą się i rozwijają nasze pasje…

Cykl prezentacji Długosz… tu rodzą się i rozwijają  nasze pasje…” rozpoczynamy od efektów pracy uczniów szkoły podstawowej.

Swoimi zainteresowaniami podzielili się: Michał Rosołowski, Patryk Kędzierski i Antoni Zimny z klasy 5a, Martyna Markowska oraz Pola Nagler z kl. 5b, Maciej Szaradowski z kl. 6b, Lena Laskowska z kl. 6c oraz Zofia Hasiuk i Jakub Orczyk z kl. 8a. W holu szkoły zostały wyeksponowane fotografie z zainteresowaniami uczniów, a także z  ich sukcesami.

Gratulujemy Wam wyjątkowych pasji oraz pokazania rówieśnikom jak można efektywnie spędzać czas rozwijając swoje talenty i zainteresowania! Zachęcamy wszystkich uczniów  do dzielenia się ze społecznością szkolną swoimi  pasjami.

Bożena Sobierajska – organizator przedsięwzięcia

Skip to content