„AKCJA PIELĘGNACJA”- podsumowanie

W styczniu br. nastąpiło podsumowanie akcji charytatywnej  „Akcja Pielęgnacja”. Szkolne Koło Wolontariatu „Mały Książę” pod kierunkiem pani wicedyrektor Bożeny Sobierajskiej wraz z Katolickim  Przedszkolem „Pod Aniołem Stróżem” z paniami Paulina Makowską  i Ewelina Rutkowską zaprosiło społeczność Długosza do wsparcia akcji, której  organizatorem były studentki Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu panie Anna Pisarek i Wiktoria Pniewska.  Zebrane artykuły higieniczne oraz artykuły spożywcze  w dniu 23 stycznia br. zostały przekazane organizatorom Akcji. Dary zostały  następnie przekazane przez organizatorów Placówce Opiekuńczo Wychowawczej „Małgosia” w Brzeziu. Organizatorzy akcji charytatywnej gorąco dziękują za włożoną pracę i wspaniałe zaangażowanie całej społeczności Długosza.

Bożena Sobierajska

Skip to content