Kolejna akcja Wolontariuszy Małego Długosz

Wolontariusze Małego Długosza nie zwalniają tempa. Tym razem zaangażowali się w akcję charytatywną „Babeczki dla Babci i Dziadka”. Akcja miała na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorej Gabrysi. Dziewczynka zmaga się z nowotworem złośliwym kości piszczelowej. Gabrysię czeka długie leczenie, poważna operacja oraz rehabilitacja. Obecnie Gabrysia jest pod opieką Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie została postawiona diagnoza oraz zakwalifikowano ją do leczenia.

Pięknie udekorowane przez wolontariuszy babeczki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie sprzedanych zostało około 120 babeczek. Wolontariusze przygotowali również popcorn, który znikał w błyskawicznym tempie. Bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie oraz za to, że swoim przykładem pokazują wrażliwość na potrzeby innych. Dziękujemy również rodzicom, którzy zaangażowali się w tę akcję. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Olszewskich, rodziców Julii Olszewskiej, uczennicy 3b, Pani Magdaleny Soczyńskiej i Pana Rafała Sobolewskiego, rodziców Olimpii Sobolewskiej, uczennicy klasy 3b, Państwa Kotwickich, rodziców Filipa Kotwickiego, ucznia klasy 3c, Państwa Szczepaniaków, rodziców Jana Szczepaniaka, ucznia klasy 3c, Państwa Gulinów, rodziców Julii Gulin, uczennicy klasy 4b oraz do Pani Agaty Stokwisz i Pana Bartosza Joachimiaka, rodziców Stefanie Stokwisz-Augusiak, uczennicy klasy 4a.

Zapraszamy na krótką fotorelację.

Agnieszka Iwan

Skip to content