Bal Karnawałowy w stylu lat 20

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w Małym Długoszu w dniu 16 lutego 2023 roku. Mały Długosz oraz Przedszkole pod Aniołem Stróżem świętowali nie tylko zakończenie karnawału, ale również Tłusty Czwartek. W tym roku tematem balu były lata 20. Trzeba przyznać, że wspaniałe stroje dzieci przeniosły nas do tamtych lat. Nie sposób opisać pomysłowości i zaangażowania w przygotowane kreacje. Od samego rana w sali gimnastycznej rozbrzmiewała muzyka, głośne śmiechy i radość, której dzieci na pewno nie były w stanie ukryć. Bawiliśmy się przy znanych wszystkim przebojach, wspólnie braliśmy udział w zabawach karnawałowych i co najważniejsze integrowaliśmy się, czego niewątpliwie dzieciom brakowało. Ale to oczywiście nie koniec atrakcji tego dnia! Na przedszkolnej świetlicy czekała na wszystkie grupy fotobudka 360 stopni. Uczniowie mieli okazję doświadczyć innego wymiaru filmu – slowmotion. Wszyscy byli zachwyceni i jest to niewątpliwie wyjątkowa pamiątka. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Organizatorzy : Jolanta Gitner , Sandra Jagielska , Ewa Jackowska, Kamila Kurdubska

Ewa Jackowska

 

Skip to content