“Bal na pożegnanie Jesieni” – przedstawienie w wykonaniu szkolnego koła teatralnego Małego Długosza

,,A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd.
Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie”
Joanna Kulmowa

Uczniowie z klasy 4a i 4b należący do koła teatralnego w czwartek 23 lutego z ogromnym zaangażowaniem wystawili przedstawienie „Bal na pożegnanie Jesieni”. Przygotowywali się pod okiem opiekuna grupy p. Elżbiety Płońskiej. W przedstawieniu wystąpiły postacie: Zosia, Mama, lalki: Zuzia i Petronela, Misiak, Jesień, Wiewióreczka, Zajączek, Jeżyk, Lis, Sroka, Szyszkowy Dziadek, Wiatr. Uczniowie po raz pierwszy wystąpili przed publicznością szkolną Małego Długosza. Trochę stremowani, ale z uśmiechami na twarzach wspaniale odegrali przypisane im role. Publiczność była bardzo zadowolona i czeka na kolejne przedstawienia w wykonaniu uczniów koła teatralnego. Wielkie brawa należą się wszystkim uczniom, którzy wykazali się dojrzałym podejściem do teatru i przygotowali się znakomicie do odegrania swoich ról. Podziękowania dla pań ze świetlicy za pomoc w tworzeniu scenografii, dekoracji oraz podziękowania dla rodziców uczniów za przygotowanie pięknych strojów.

Elżbieta Płońska

 

 

Skip to content