Nasze Szkolne Koło Wolontariatu Mały Książę ma swoje logo!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szkolne Koło Wolontariatu Mały Książę posiada swoje logo. Nawiązuje ono do nazwy Szkolnego Koła Wolontariatu „Mały Książę”. W centralnym jego puncie znajduje się róża, którą otacza  napis: „ZSK im. ks. Jana Długosza we Włocławku – Szkolne Koło Wolontariatu Mały Książę”.

Stronę graficzną logo zaprojektowała pani Bożena Sobierajska po konsultacjach z uczniami i akceptacją Ks. Dyrektora. Wolontariusze otrzymali koszulki z logo. Bardzo dziękujemy Księdzu Dyrektorowi dr. Jackowi Kędzierskiemu za możliwość  realizacji tego przedsięwzięcia. W tym miejscu pragnę podziękować Wszystkim osobom zaangażowanym w organizowane na terenie szkoły akcje charytatywne pod egidą Szkolnego Koła Wolontariatu Mały Książę oraz zaprosić do kolejnej akcji, która będzie wsparciem dla trudnej sytuacji po trzęsieniu ziemi dla mieszkańców Syrii  i Turcji. Szczegóły akcji zostaną przekazane za pośrednictwem Mobidziennika.

Bożena Sobierajska

Skip to content