Rodzinne warsztaty wielkanocne w klasie 1a SP

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który czekają dzieci i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów.
Dnia 23 marca 2023 r. w sali lekcyjnej uczniów klasy 1a SP odbyły się warsztaty wielkanocne, na które zaproszeni zostali rodzice oraz rodzeństwo. Celem spotkania była wzajemna integracja, rozwijanie aktywności dzieci, zacieśnianie więzi emocjonalnych między dziećmi i rodzicami.
Wspólnie z dziećmi i rodzicami, w godzinach popołudniowych, przy kawie i herbatce rozwijaliśmy talenty plastyczne. Rodzice wraz z dziećmi wykonywali różnorodne ozdoby wielkanocne m. in. koszyczki, pisanki, zajączki, kurczaczki. Każdy z uczestników miał możliwość skorzystania z przygotowanych wcześniej pomocy i przyborów. Zarówno rodzice, jak i dzieci, chętnie wykonywali różnorodne zadania, a wszyscy uczestnicy warsztatów wykazali się dużą kreatywnością, inwencja twórczą i chęcią do podejmowania nowych wyzwań.
Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie i udział w zajęciach oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i naszej klasy.

Katarzyna Wiśniewska

 

Skip to content