Ogłoszenie wyników XIX Ogólnopolskiego Konkursu pro-life „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” o nagrodę bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Niezmiernie miło nam poinformować, że Małgorzata Matuszewska (4a SP) została laureatką XIX Ogólnopolskiego Konkursu pro-life „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” o nagrodę bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Po uroczystej gali, która odbyła się 18.03.br na Jasnej Górze wiemy, że nasza laureatka zajęła III miejsce w kategorii plastycznej dla klas 4-6 za pracę: „Moja duchowa adopcja”, natomiast Antoni Zimny z kl. 5a SP zdobył wyróżnienie za wiersz „Pomóż starszym” i osobiście uczestniczył z rodzicami w odbiorze nagrody. Cieszymy się bardzo i jeszcze raz gratulujemy!

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali także zaangażowani uczniowie z klas: 4a,5a, 5b, 5c i 6a SP. Życzymy im podobnych sukcesów już za rok.

Maria Kowalik, zsnm

Skip to content