Przedszkolaki na musicalu „Czerwony Kapturek”

W piątkowe przedpołudnie 24 marca wszystkie dzieci z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się do Centrum Kultury Browar B , by obejrzeć musical „Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów scen krakowskich Teatru Nowoczesnego.

Ta dobrze znana dzieciom baśń została przedstawiona w kolorowym, muzyczno – refleksyjnym świetle. Czerwony Kapturek zabrał dzieci na wędrówkę przez las, napotykając wiele zdumiewających postaci i niespodzianek po drodze.  Swoim zachowaniem  dziewczynka udowodniła  jak ważna w życiu jest miłość, przyjaźń i wrażliwość. Zaprezentowane  w spektaklu  piosenki i dialogi  pokazały dzieciom jak można rozwiązywać konfliktowe  sytuacje, nawiązywać wartościowe przyjaźnie oraz być asertywnym i odważnym.

Widowisko bardzo podobało się dzieciom i z pewnością jeszcze długo będą je wspominali również za sprawą  barwnych kostiumów, scenografii oraz efektów świetlnych.

Katarzyna Hofman

Skip to content