Sukces artystyczny Leny Hejman w XV Ogólnopolskim Konkursie Rzeźbiarskim im. Stanisława Zagajewskiego

Z radością informujemy o sukcesie artystycznym uczennicy kl. 4a szkoły podstawowej Leny Hejman w XV Ogólnopolskim Konkursie Rzeźbiarskim im. Stanisława Zagajewskiego. Lena została laureatką, zajęła I miejsce w kategorii szkoła podstawowa.

Prace wykonane podczas Konkursu przez uczniów: Hanny Felińczak (4a SP), Andrzeja Kwiatkowskiego (5b SP), Marcela Piekarskiego (7a SP), Niny Seligowskiej (8b SP), Kaliny Zawieruchy (3b LO) oraz Aleksandry Babis i Tomasza Wojciechowskiego (3c LO) zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej – Gratulujemy!

Konkurs miał na celu  propagowanie wśród dzieci i młodzieży rzeźby jako dziedziny sztuki, rozwijanie wyobraźni przestrzennej oraz dawał możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami konkursu. Kapituła Konkursowa wysoko oceniła poziom artystyczny prac oraz wielką kreatywność uczestników i niezwykły zmysł obserwacji, a także dbałość o detale. Opiekunem artystycznym uczniów była pani Bożena Sobierajska.

Gratuluję Lenie wspaniałego sukcesu rzeźbiarskiego oraz gratuluję wszystkim uczestnikom, którzy wzorowo reprezentowali naszą szkolę, życzę kolejnych sukcesów artystycznych.

Bożena Sobierajska

Skip to content