Mali Kibice Anwilu

17 maja 2023 roku sześciolatki i pięciolatki z Katolickiego Przedszkola Publicznego „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się na spacer do Urzędu Miasta we Włocławku w celu zrobienia sobie zdjęcia z pucharem FIBA.

Tego dnia urzędnicy włocławskiego ratusza zorganizowali niesamowite wydarzenie dla wszystkich fanów koszykarskiej drużyny Anwil Włocławek, bowiem każdy, nawet najmłodszy kibic, mógł doznać zaszczytu obejrzenia na żywo oraz wykonania sobie zdjęcia z pucharem FIBA Europe Cup, który drużyna wygrała w kwietniu tego roku, zyskując przy tym tytuł Mistrza Europy. “Rottweillery” zostały pierwszym w historii Polski zespołem, który wygrał międzynarodowe rozgrywki w koszykówce.

Wizyta w Urzędzie Miasta pozwoliła wielu młodym kibicom z naszego przedszkola spełnić swoje małe marzenie oraz przyniosła naszym wychowankom niezmierzoną ilość radości i uśmiechu, co było nadrzędnym celem organizacji wspomnianego wyjścia.

Sandra Jagielska

Skip to content