IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

19 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 22 odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej “Marzenia się spełniają”. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Alicja Lewandowska z klasy 1c (kategoria 0-1) oraz Filip Morawski z klasy 2c (kategoria 2-3). Oczywiście trzeba koniecznie podkreślić, że był to debiut sceniczny naszych uczniów. Do konkursu przystąpiło wiele szkół z regionu i konkurencja była naprawdę silna. Dlatego, mimo że nie udało się tym razem być na podium, możemy być dumni z naszych Długoszaczków, ponieważ zaprezentowali się fantastycznie i dali z siebie wszystko. Był to dla nich bardzo emocjonujący dzień i niewątpliwie udało się im przezwyciężyć tremę i zaprezentować swoje talenty wokalne wśród tak szerokiej publiczności. BRAWO!!!

Ewa Jackowska

Skip to content