Warsztaty florystyczne z okazji Dnia Mamy i Taty

„Pośród tych wielu dróg
Rodzina jest drogą pierwszą
I z wielu względów najważniejszą”
Jan Paweł II

 

Dnia 24 maja 2023 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty rodzinne z okazji zbliżających się ważnych świąt – Dnia Mamy i Taty. Celem spotkania było uczestnictwo bliskich osób we wspólnej zabawie, wzmacnianie więzi emocjonalnej w gronie rodzinnym oraz organizowanie sytuacji sprzyjającej wykorzystywaniu posiadanych sprawności i umiejętności.

Na początku spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Dziękuję ci mamo, dziękuję ci tato”. Rodzice nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich pociech. Następnie florystka, p. Maja Piwnicka, poprowadziła warsztaty florystyczne. Dzieci wraz z rodzicami stworzyły kompozycję kwiatową w pięknym wełnianym słoiku. Spotkanie upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za przybycie!

                                                                                      Justyna Paczkowska

Skip to content